CTM – Centrum pro talentovanou mládež

Petr Zelenka | 6. dubna 2020

Centrum pro talentovanou mládež je virtuální školou, která nabízí online kurzy s profesionálními instruktory, kteří provází studenty studiem, poskytují zpětnou vazbu a dohlíží na rozvoj studenta. Online studium není jednorázovou záležitostí. Studenti mají možnost postupovat od jednodušších kurzů ke složitějším a dospět tak třeba až k mezinárodní oborové Advanced Placement zkoušce, která jim pomůže při přijímacím řízení na univerzity v Čechách i v zahraničí.

Studovat online kurzy mohou děti od 11 let až po studenty vyšších ročníků. Nováčky v online studiu můžeme ujistit, že se nemusejí bát angličtiny ani nové zkušenosti s interaktivním studiem. Připravili jsme pro ně ukázku z kurzů CTM Junior program, mohou se podívat, jak intuitivní a přehledné studium je.

CTM Online kurzy ocení nadaní žáci nebo ti, kteří se zajímají o určitý předmět a chtějí jít víc do hloubky nad rámec školních osnov a u toho se zlepšit v angličtině. Studium v online kurzech jim otevře dveře k mezinárodním stážím, výměnným pobytům a budoucímu studiu na vysoké škole.

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc při šíření informace o registracích. Informační materiály, plakáty a letáčky Vám rádi zašleme – na Vaše vyžádání. Jak pro Vás, tak pro nás je vzdělání prioritou. V případě dotazů se na nás, prosím, obraťte, jsme Vám k dispozici!

A na závěr jedna novinka – Lékařská fakulta MU Brno bude od akademického roku 2020/21 uznávat AP zkoušky v přijímacím řízení. Zařadila se tak mezi další fakulty, které v České republice AP zkoušku uznávají a k velkému množství zahraničních univerzit. Je to dobrá zpráva pro všechny budoucí uchazeče, kteří studují u CTM Online a chystají se mezinárodní oborovou zkoušku složit.


Za Centrum pro talentovanou mládež zdraví,

Jeanne Bočková, ředitelka


CTM – Centrum pro talentovanou mládež je partnerem Základní školy J. Gutha-Jarkovského v Praze

Registrace: od 10. do 30. listopadu 2019

Katalog kurzů (filtr zima / winter 2019): www.ctm-academy.cz/online

Pro koho kurzy jsou: pro všechny motivované studenty od 11 let po maturitu se zájmem o vzdělávání


Webinář – chcete vědět víc o studiu online?

Pro zájemce o studium jsme připravili webinář, ve kterém představíme koncept online kurzů a zodpovíme Vám i případným zájemcům o studium všechny otázky – rodičům i studentům. Připojit se mohou i Vaši pedagogové.

Kdy: úterý 19.11., 19.00 – 20.00; čtvrtek 21.11., 18.00 – 19.00


Jak se přihlásit k webináři

Přihlásit se můžete jednoduše, stačí napsat na marketing@ctm-academy.org, pošleme Vám odkaz na web, kde webinář bude probíhat. Prosíme o sdílení informace o webináři studentům i rodičům.


Článek zpracoval: Petr Zelenka


Jsme partnerem Základní školy J. Gutha-Jarkovského

Přesunout se na začátek