Jak na vlastní bydlení

Petr Zelenka | 13. března 2020

Čím se řídíme při práci

Ve Firmě Fabián dobře víme, že naši klienti požadují především špičkovou kvalitu naší práce. Ať už jim tak právě poskytujeme zednické služby, malířské práce nebo třeba služby v oblasti zateplení fasád, pokaždé dbáme na maximální preciznost a důslednost. Dáváme si záležet na tom, aby každý z našich zákazníků dostal příležitost podrobně nám popsat své představy a s prací začínáme teprve po důkladných konzultacích, abychom se ujistili, že výsledek bude opravdu odpovídat všem Vašim představám.

Smluvenou práci pokaždé dodáváme v domluveném termínu a dokončenou i v těch nejmenších detailech. V průběhu celé spolupráce je Vám navíc neustále k dispozici náš zkušený tým, který Vám podá všechny potřebné informace nebo Vám poradí, kdykoliv si nevíte rady. To, jak bude vypadat naše spolupráce, je z největší části na Vás – my už se postaráme, abyste dostali řemeslně dokonalé služby, ať už si z naší nabídky vyberete cokoli. Zkuste se nám ozvat a dát nám vědět, jaké jsou Vaše požadavky! Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv v okolí Brandýsa nad Labem i celého zbytku středních Čech, abychom mohli s prací začít co nejrychleji.


Zkušenosti ve stavebnictví

Firma Fabián funguje pro své zákazníky napříč Středočeským krajem už více než patnáct let. Malou rodinnou společnost jsme zakládali v roce 2000, aniž bychom tušili, jak rychle se dál bude vyvíjet. Následující léta nám přinesly spoustu radosti a úspěchů v podobě stovek spokojených klientů, kteří si u nás objednávali všechny typy zednických i stavebních prací, od kompletní realizace hrubé stavby až po dílčí opravy.

Dodnes za sebou máme nespočet zakázek na rekonstrukcích bytů, bytových jader nebo koupelen, zateplování fasád na rodinných i panelových domech, pokládky podlah a další. Od samého počátku se snažíme poskytovat zákazníkům ty nejkvalitnější možné služby a podle jejich reakcí se zdá, že se nám to daří. Nechceme ale zůstat stát na místě a proto svou nabídku neustále rozšiřujeme, ať už o celé nové kategorie služeb, nebo jen o zajímavé nové materiály a technologie.

Od naší firmy tak pokaždé dostanete služby, které Vám pomohou k modernímu a stylovému bydlení. Budeme rádi, pokud naši nabídku kdykoli vyzkoušíte, abyste se o tom přesvědčili sami. Věříme, že s naší společností budete stejně spokojeni jako naši stávající klienti!


Jak si objednat stavební práce

Hledáte kvalitní malířské, zednické nebo sádrokartonářské služby? Ve Firmě Fabián Vám dokážeme nabídnout kompletní spektrum stavebních, zednických nebo sádrokartonářských prací a rádi Vám sestavíme servis přesně podle Vašich požadavků. Abyste se s námi domluvili na detailech, můžete nás kdykoli navštívit v našem sídle v Brandýse nad Labem nebo se nám ozvat na následujících kontaktních spojeních a pozvat si nás až na svůj pozemek.

Chci kvalitní bydlení…

Přesunout se na začátek