Nový blog (?)

Helpmecry | 27. listopadu 2019

Vítejte na mém novém blogu, kde se pokusím navázat na moji publikační činnost, které jsem se v poslední době věnoval na jiných kanálech, za jiným účelem, než za jakým míním založit tento blog. Vůbec nevím, jak se mi to povede a čemu se vlastně budu v těchto mých úvahách věnovat, ale doufám, že opět chytím onen „náboj“ a budu schopen předávat něco zajímavého, co stojí za to číst.

Budu nyní blogovat anonymně, pod přezdívkou “Helpmecry”. Neptejte se mě raději, co to znamená, neboť ani já sám přesně nevím. Možná se to všichni dozvíme časem. Tato forma mi však – jak doufám – daruje větší svobodu ve volbě témat a způsobu, jakým je budu podávat a vyprávět. O upřímnost se vlastně snažím celou moji “novodobou” životní cestu, někdy jsem se musel poučit, ale tak doufám, že tato cesta přeci jen někam vedla a vede.

Chtěl jsem napsat knížku o pocitech, o lidech, o životě … a nějak jsem se k tomu zatím vlivem nepatřičnosti pocitu „jsouc neinspirován“ zatím nedostal. Tedy věřím, že tento blog bude takovým zadostiučiněním, a že tuto skutečnost skrze jeho vedení nějak napravím. Vítejte na mém profilu, který – jak si přeji – bude v ideálním případě kvést do dalších odstínů.

Mám v archívu také značné množství starších článků, jejichž obsah však touto plynoucí mnohostí vteřin, měsíců, let nabývá na větší síle. Snad právě věk dává těmto myšlenkám onen zajímavý přídomek, který nutí žasnout. Takže třeba tu bude vycházet i nějaká taková série „oldies goodies“.

Zatím, na čtenou…

Přesunout se na začátek