O Blogetude

Vznik společnosti Blogetude s.r.o. byl vyústěním aktivit junior wordpress developera Libora Olivy. Na počátku jsme se zabývali pouze vývojem webových prezentací, následně jsme dle poptávky přibrali i segment online reklamy a obsahového marketingu.

Ke dnešnímu dni máme za sebou realizaci několika webových prezentací, webů, e-shopů a reklamních kampaní. Naše činnost zahrnuje jak tvorbu jednoduchých jednostránkových šablonových řešení, tak i složitější projekty, které vyžadují zakázkové funkční prvky.

V našem týmu disponujeme samostatně fungujícími odborníky, zároveň máme databázi kvalitních externích kontaktů na konkrétní specialisty, jejichž služeb využíváme v případech, kdy my nebo zákazník uzná za vhodné. Přidanou hodnotu spatřujeme v naší schopnosti převést myšlenku našeho klienta na monitor jeho zákazníků. Cílem Blogetude s.r.o. je vytvářet dlouhodobě fungující řešení a spolupráce za příznivých cenových podmínek.

Kariéra

Přidejte se k nám a budujme společně moderní a úspěšnou firmu. V současné době pro vás nabízíme hned několik pracovních příležitostí. Neváhejte nás kontaktovat.

Specialista prodeje

Do našeho obchodního oddělení hledáme nové kolegyně a kolegy na pozice specialistů prodeje. Obsahem práce je e-mailová a telefonická komunikace se stávajícími i potenciálními klienty, administrace a zpracovávání dat na úrovni předání podkladů pro kolegy z vývoje.

WordPressák, webový vývojář

Jste kreativní? Baví vás WordPress? Chcete si v práci hrát? U nás se můžete realizovat! Pokud stejně jako my rádi řešíte problémy a komplikace při plnění složitějších požadavků našich klientů, určitě se nám ozvěte a probereme spolu detaily. Spolupracujeme na smlouvu i na IČ.

Máte jakékoliv dotazy?

Zkušenosti ani školy u nás nejsou podmínkou, důležitá je chuť tvořit a naplno využít své schopnosti. Je pro nás velmi důležité zajistit pro naše zaměstnance podmínky potřebné pro jejich vlastní seberealizace, můžete tedy přijít i s vlastními nápady a projekty. Nebráníme se ničemu, co bude dávat smysl nám i klientovi.

Přesunout se na začátek