O Blogetude

Blogetude je internetový magazín, komunitní platforma sdružující blogery a multimediální autory napříč všemi zájmy. Blogeři zde píší o svých zájmech, radostech i nelehkých životních situacích, zkrátka o čemkoliv, co si přejí sdílet. Mají zde svoji komunitu, která se k jejich obsahu vrací, intereaguje s ním či jej sdílí. S uměleckým obsahem se rovnoměrně strídá obsah komerční. Společně tak tvoří prostor nenásilné a fungující reklamy.

My se staráme o to, aby blogy zaregistrovaných uživatelů korespondovaly s produkty Vaší firmy. Propagované produkty nebo služby uvádíme ve spojení s autentickými příběhy blogerů, kteří jsou zaregistrováni do služby Blogetude. Cílem tohoto přístupu je vytvoření organického prostředí, kde se inzerce nenásilně kloubí s čtenářským obsahem. Důkazem našeho úspechu jsou naši několikaletí zákazníci, ale také dlouhodobě aktivní autoři.

Kariéra

Přidejte se k nám a budujme společně moderní a úspěšnou firmu. V současné době pro vás nabízíme hned několik pracovních příležitostí. Neváhejte nás kontaktovat.

Specialista prodeje

Do našeho obchodního oddělení hledáme nové kolegyně a kolegy na pozice specialistů prodeje. Obsahem práce je e-mailová a telefonická komunikace se stávajícími i potenciálními klienty, administrace a zpracovávání dat na úrovni předání podkladů pro kolegy z vývoje.

Redaktor & tvůrce obsahu

Baví vás psaní? U nás se můžete realizovat! Neustále hledáme nové tvůrce zajímavého obsahu libovolného tématu i charakteru. V Blogetude můžete zpracovávat reklamní články pro naše klienty nebo vést vlastní blog dle vaší svobodné vůle. Určitě se nám ozvěte a probereme spolu detaily.

Máte jakékoliv dotazy?

Zkušenosti ani školy u nás nejsou podmínkou, důležitá je chuť tvořit a naplno využít své schopnosti. Je pro nás velmi důležité zajistit pro naše zaměstance podmínky potřebné pro jejich vlastní seberealizace, můžete tedy přijít i s vlastními nápady a projekty. Nebráníme se ničemu, co bude dávat smysl nám i klientovi.

Přesunout se na začátek