Rozkvétá (nejen) zahrada

Petr Zelenka | 19. května 2020

Nastalo jaro a slunečné počasí nás láká opustit po zimě domovy a užívat si opět teplé počasí a svěží jarní vzduch. Někteří z nás již dokonce přemýšlí o letních parných dnech, bez kterých by žádný rok rozhodně nebyl úplný. V následujícím článků Vám přinášíme inspiraci k tomu, že za jarem či létem již nemusíte nikam jezdit – ale naopak – prostor pro originální a ničím nerušený odpočinek si můžete vybudovat přímo na Vaší zahradě.


Dostupné a elegantní řešení pro odpočinek i venkovní stolování

Venkovní stavby ze dřeva – ať již se jedná o pergoly anebo altány – v sobě nesou zvláštní kouzlo a atmosféra takového domácího posezení je jen stěží nahraditelná. Své o tom ví již tisíce nadšenců, kteří si buď svépomocí či za přispění dalších řemeslníků a kutilů zhotovili své vlastní venkovní království. Pergoly i altánky jsou v porovnání s jinými stavbami naprosto bezkonkurenční, a to co se jak pořizovacích, tak údržbových aj. nákladů týče.

Každý dům i pozemek je tvarem i velikostí jiný a stejným způsobem lze zhotovit naprosto originální venkovní stavbu. Není to nic složitého, postačí jen nalézt spolehlivého dodavatele všech potřebných součástí či kompletní stavby.


Kam pro kvalitní kování?

Poté, kdy se po zvážení všech možností rozhodnete pro zahradní stavbu a novou ozdobu i chloubu Vašeho pozemku, zcela určitě dojdete ke zjištění, že budete potřebovat kvalitní stavební materiál – počínaje dřevěnými trámy a tesařským kováním konče. Právě s druhou jmenovanou záležitostí Vám může pomoci společnost Metal Forming s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej kování pro stavbu pergol, altánů a jiných staveb ze dřeva. Při realizaci objednávek klademe důraz především na kvalitu dodávaných výrobků, rychlost dodání a individuální přístup k zákazníkovi.

Při provádění technické realizace zakázek je naším prvořadým cílem kvalita odvedené práce a spokojenost zákazníků. Používáme současné moderní technologie od tuzemských a zahraničních dodavatelů výrobních materiálů. Příslušný materiál vybíráme po konzultaci s odběratelem.

Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, firmy i instituce. Pokud uvažujete o zadání realizace Vašeho projektu z oboru venkovních stavebních prací, neváhejte se obrátit na naši firmu. Cenové nabídky pro objednávky zpracováváme vždy nezávazně a zdarma. Zákazník je u nás vždy na prvním místě, a proto každému obchodu předchází důkladná konzultace s odběratelem, v rámci které rovněž stanovujeme cenu zakázky. Jako naši klienti tak máte vždy možnost být co nejvíce informováni a před samotnou realizací Vašich požadavků znáte cenu i předpokládaný čas dodání předem.

Důkazem může být již letité fungování provozu, který se stále rozšiřuje úměrně s tím, jak roste počet spokojených zákazníků, kteří se na nás obracejí dokonce opakovaně. Dlouhodobě přibývající kladné reference jsou pro nás dobrou zpětnou vazbou a věříme, že o kvalitách společnosti hovoří samotné výsledky naší dlouhodobé praxe. Budeme rádi, když i Vám budeme moci nabídnout naše služby.

(celá prezentace…)

Přesunout se na začátek