KUDYKAMPUS

KUDYKAMPUS je systemická škola, ve které v krátké době dosáhneš uspokojivého výsledku. Může být i výborným doplňkem jakékoliv školy nebo zaměstnání. KUDYKAMPUS je pro studující i nestudenty, pro pracující i nepracující. Umožňuje rychle a účinně promyslet, jaké změny potřebuješ, a zahájit strategický obrat ve studiu, v zaměstnání a v životě. Současně posbírat inspirace, tipy, zpětné vazby.


Jak se nám to společně podaří?

Základem programu je synergické koučování neboli kombinace různých koučovací přístupů. To je vlastně „Operační systém“ KUDYKAMPUSu. Umožní ti pohlížet na tvá témata z různých úhlů a v různých kontextech a rychle dosáhnout výsledků, se kterými budeš spokojen. Budeš postupně pracovat s několika kouči. Jejich cílem je postarat se, abys svůj čas v KUDYKAMPUSu využil maximálně pro sebe. Práce ve skupině je novou dimenzí koučování, obohacujícím zážitkem a vzájemnou inspirací.


Detail programu

ÚVODNÍ INDIVIDUÁLNÍ KOUČOVÁNÍ
S koučem projdete, popřípadě zpřesníte svůj záměr, své téma.

SEZNAMOVACÍ NETWORKING
Na společném brunchi se seznámíte se všemi účastníky a kouči.

SYNERGICKÉ KOUČOVÁNÍ
Série setkání s kouči každý čtvrtek dopoledne či odpoledne.

INDIVIDUÁLNÍ KOUČOVÁNÍ
Individuální práce se systemickým koučem na tvém tématu je částečně i přípravou na následující skupinovou práci.

SKUPINOVÉ KOUČOVÁNÍ
Celkem 3 setkání se systemickým koučem ve skupině 4 – 5 účastníků. Poznáš, že je možné, aby ve skupině každý pracoval na svém tématu a současně se nechal inspirovat ostatními.

BODY & MIND KOUČOVÁNÍ
Dvě setkání s Martinem Švihlou – mistrem Aikidó, který ti umožní přemýšlet, jak tvé téma komunikuje s tvým tělem a naopak.

ART KOUČOVÁNÍ / BYZNYS KOUČOVÁNÍ
Zde máš na výběr: Dvě 3–4 hodinová setkání se systemickými kouči v kontextu Tvorba nebo v kontextu Byznys.

NETWORKING
Neformální večerní setkání účastníků. V první části připravený program, v druhé volná diskuze doplněná přinesenými pochutinami.

SLOW DOWN
Ještě nemáš hotovo? Potřebuješ ještě něco dotáhnout domyslet? Je tu část, kterou si strukturují účastníci za podmínek, které si dohodnou s kouči nebo se školníkem.


KUDYKAMPUS

Husova 5
Staré Město
110 00 Praha 1

602 776 626
skolnik@kudykampus.cz

www.kudykampus.cz

Provozní doba

PO 9:30 – 15:00
ÚT 9:30 – 15:00
ST 9:30 – 15:00
ČT 9:30 – 15:00
9:30 – 15:00

nebo dle domluvy

Přesunout se na začátek