Servis zdvihacích zařízení – Jaroslav Smetana

Jsme česká firma zabývající se zdvihacím zařízením a mostovými jeřáby již od roku 2001. Naši pracovníci mají dlouholetou praxi v oboru, jelikož dříve pracovali ve firmě Slovácké strojírny a.s. Uherský Brod, kde se jeřáby vyráběly.

Jsme držiteli oprávnění od ITI. Naší předností je kvalita, rychlost a profesionalita. Úzce spolupracujeme při výrobě nových mostových jeřábů s firmami Mostové jeřáby a.s., Jeřáby UB a.s. jako subdodavatelé.


NAŠE SLUŽBY

✔ SERVIS A OPRAVY ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (MOSTOVÉ, PORTÁLOVÉ, OTOČNÉ JEŘÁBY, KLADKOSTROJE)

✔ MODERNIZACE MOSTOVÝCH JEŘÁBŮ

✔ GENERÁLNÍ OPRAVY, SERVIS, OPRAVY LANOVÝCH A ŘETĚZOVÝCH KLADKOSTROJŮ ZNAČEK LIFTKET, STAHL, GIGA, BALKANCAR

✔ DODÁVKY, MONTÁŽ A UVEDENÍ DO PROVOZU VŠECH TYPŮ KLADKOSTROJŮ

✔ INSTALACE RÁDIOVÝCH DÁLKOVÝCH OVLÁDÁNÍ HBC, IKUSY

✔ DODÁVKA A MONTÁŽ ZAPOUZDŘENÝCH HLAVNÍCH TROLEJÍ WAMPFLER, VILMA

✔ VÝMĚNA POJEZDOVÝCH KOL JEŘÁBŮ

✔ VÝMĚNA LAN

✔ NÁHRADNÍ DÍLY NA MOSTOVÉ JEŘÁBY

✔ VÝROBA ELEKTRICKÝCH ROZVADĚČŮ PRO JEŘÁBY

✔ ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ POHYBŮ JEŘÁBU NORD, ELPRODRIVE

✔ REVIZE, PROŠKOLENÍ OBSLUHY, VAZAČSKÉ A JEŘÁBNICKÉ OPRÁVNĚNÍ

✔ PRODEJ VÁZACÍCH PROSTŘEDKŮ


REFERENCE

✔ Servis jeřábů – SKD Bojkovice

✔ Servis jeřábů – WEILAND Uherský Brod

✔ Servis jeřábů – SALVO Zlín

✔ Servis jeřábů – SANEKO Nivnice

✔ Jeřábů – Sklenářství Franek Nivnice

✔ Servis jeřábů – Air craft Industrie Kunovice

✔ Servis jeřábů – ZD Sehradice – rekonstrukce

✔ Servis jeřábů – ZEVOS Uherský Brod – rekonstrukce

✔ Servis jeřábů – ZD Slavičín

✔ Kompletní dodávka jeřáb 3,2t + jeřábové dráhy – PLOŠINY CZ Uherský Brod

✔ Kompletní dodávka jeřábu 5t – SEMEKO Hradčovice


POPIS ČINNOSTÍ

SERVIS A OPRAVY ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ
Po domluvě se zákazníkem zajistíme servis a opravy v daném termínu. Provádíme periodické prohlídky ZZ u firem, které nemají vlastní údržbu. Jsme schopni u firem ve Zlínském kraji zajistit servis do 48 hodin. Pokud je potřeba k opravě jeřábu vysokozdvižná plošina, zajistíme až do výšky 27 m.

MODERNIZACE MOSTOVÝCH JEŘÁBŮ
Modernizací jeřábů se myslí nová elektroinstalace, nový rozvaděč, nová příčná trolej s plochými kabely, výměna kladkostrojů, změna způsobu ovládání – ovládací panel nebo rádiové ovládání, nové koncové vypínače, antikolizní zařízení apod.

GENERÁLNÍ OPRAVY A SERVIS KLADKOSTROJŮ
Generální opravy lze provádět u zákazníka nebo v naší dílně. Servis se realizuje vždy u zákazníka. Některé náhradní díly máme skladem, některé se musí objednávat. Garantujeme krátké dodací lhůty.

DODÁVKY, MONTÁŽ A UVEDENÍ DO PROVOZU KLADKOSTROJŮ
Po objednání vybraného kladkostroje se snažíme v co nejkratším termínu vyhovět zákazníkovi. Zabezpečíme záruční i pozáruční servis. Způsob ovládání kladkostroje si zákazník určí sám.

MONTÁŽ RÁDIOVÉHO DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ HBC, IKUSY
Rádiové dálkové ovládání lze namontovat na jakékoli zdvihací zařízení. U zařízení, které je ovládáno silově se musí upravit anebo vyrobit nový rozvaděč. Na jeřáb se nainstalují bezpečnostní prvky tak, aby odpovídal normám.

MONTÁŽ ZAPOUZDŘENÝCH HLAVNÍCH TROLEJÍ WAMPFLER, VILMA
Elegantní a bezpečné řešení napájení zdvihacích zařízení. Trolej je v celé své délce zapouzdřena v umělohmotném obalu takovým způsobem, aby byl úraz elektrickým proudem vyloučen. Troleje mají dlouhou životnost a snadno je lze prodloužit nebo zkrátit.

VÝMĚNA POJEZDOVÝCH KOL JEŘÁBŮ
Výměna se provádí po opotřebení kola, zejména při sjetí nákolků. Po domluvě se zákazníkem kolo demontujeme, přelisujeme a následně namontujeme. Po montáži jeřáb zaměříme, aby nedocházelo k rychlému opotřebení.

NÁHRADNÍ DÍLY
Náhradními díly se myslí převodovky, kabelové bubny, koncové vypínače, elhy, protisrážkové zařízení, motory, frekvenční měniče, lanové bubny apod.

VÝROBA ROZVADĚČŮ PRO JEŘÁBY
Vyrábíme různé druhy rozvaděčů pro všechny typy mostových jeřábů. Starý rozvaděč odpojíme a demontujeme. Následně namontujeme a zapojíme nový rozvaděč. Všechny rozvaděče prochází výstupní kontrolou a mají kusovou zkoušku. Vyrábíme rozvaděče nejen pro jeřáby.

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ POHYBŮ JEŘÁBU NORD, ELPRODRIVE
Existují dva způsoby řešení elektronického řízení pohybů:

a) Motory a převodovky zůstanou původní. Do rozvaděče se namontuje frekvenční měnič, provedou se potřebné úpravy v zapojení a v elektroinstalaci. Tento způsob se používá především u pohonu zdvihu.
b) Motory a převodovky se vymění. Do rozvaděče se nainstaluje frekvenční měnič, provedou se potřebné úpravy v zapojení a v elektroinstalaci. Tento způsob se používá především u pohonů pojezdu mostu a kočky.

Výhodou elektronického řízení pohonů je plynulost pohybů, motory a převodovky mají dlouhou životnost, u pojezdů je dlouhá životnost pojezdových kol. Plynulý rozběh a brzdění. U zdvihu plynulost a malou nastavenou rychlost ocení hlavně obsluha ustavující dílce do obráběcích strojů.

REVIZE, PROŠKOLENÍ OBSLUHY, VAZAČSKÉ A JEŘÁBNICKÉ PRŮKAZY
Zajistíme pravidelné prohlídky, revize, proškolení obsluhy a vazačské a jeřábnické oprávnění ve Vámi stanoveném termínu.

PRODEJ VÁZACÍCH PROSTŘEDKŮ
Prodáváme textilní vázací prostředky, ocelová lanka, upínky. Katalog zašleme na vyžádání.


Servis zdvihacích zařízení – Jaroslav Smetana

Nová čtvrť 736
687 51 Nivnice

603 847 971
info@servis-jerabu-smetana.cz

www.servis-jerabu-smetana.cz

Provozní doba

Dle individuální domluvy

Přesunout se na začátek